Upozornění pro nové zákazníky - po registraci u nás získáte automaticky slevu 2%.

DidyTai Mosaik

Kód: 85482
4 060 Kč
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Žakárová vazba ze 100% biobavlny v kombinaci antracitové, cyklámenové, modré a žluté barvy. Gramáž cca. 240 g/m2.

 

DidyTai je velmi snadno použitelné nosítko a jako jedno z mála na trhu je určené skutečně již pro novorozená miminka. Zároveň Vám vydrží až do doby, kdy už bude dítě raději samo běhat.

 

Je ušit z čtvercového kusu šátku a v rozích opatřen čtyřmi popruhy. Nemá žádné knoflíky, druky, přezky ani suché zipy, které by se mohly ochodit, tlačit nebo při otevírání dítě vzbudit. Horní popruhy jsou široké a v místě našití na čtvercový kus šátku zřasené. Díky tomu se Vám krásně rozprostřou na ramenou a rovnoměrně rozkládají váhu dítěte. Spodní popruhy drží DidyTai na místě a poskytují dostatečnou oporu.

 

Nožičky dítěte musí být během nošení ve fyziologické abdukčně-flekční poloze, aby se kyčle dítěte správně vyvíjely. A právě tuto polohu DidyTai optimálně zajišťuje. U nosítka DidyTai můžete totiž šňůrkou snadno upravit šířku pruhu mezi nožičkama dítěte a nosítko tak přesně přizpůsobit jeho věku a vývoji. Zpočátku budete chtít dítě nosit nejspíše na břiše. DidyTai je ale možné používat i pro nošení na zádech a dokonce i na boku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: