Plavky pro kojence

Chcete s miminkem začít chodit plavat? Pak budete určitě potřebovat vhodné kojenecké plavky. Existují i plavky jednorázové, ale z hlediska ekologie i pro dobrý stav Vaší peněženky jsou určitě lepší plavky látkové s nepromokavou PUL vrstvou či plavky neoprenové.

Správné plavky by měly dobře sedět v pase i na stehýnkách, aby zachytily případnou nehodu. Výrobce většinou uvádí orientační věk či váhové rozmezí vhodné pro určité velikosti, někdy je potřeba přeměřit i obvod v pase a kolem stehýnek.

Pokud si nejste jisti velikostí a chcete, aby plavky dlouho vydržely, můžete koupit "rostoucí" plavečky od firmy T-tomi - dají se pomocí patentků zmenšit a měly by vydržet až do 12 kg (vždy záleží ale na proporcích dítěte).

V nabídce jsou i oblíbené neoprenové plavky od české firmy Unuo,

jednoduché na oblékání i svlékání jsou plavky Bamboolik (také česká výroba), které díky patentkům v pase také trochu "rostou" s dítětem,

dále natahovací plavky Pop-In,

a pak velmi široký výběr plavek Imse Vimse, které se díky patentkům na boku skvěle oblékají i svlékají a mají nejširší výběr vzorů - pro holčičky i s kanýrkem.

 

Mnoho vzorů a velikostí je skladem, vyřízení objednávky je tedy velmi rychlé.