Ať je nám teplo i v zimě

Co oblékat dětem v chladnějším období roku? Nabízíme Vám pár tipů:

Určitě se Vám bude hodit teplé spodní prádlo, například z Outlastu (body, trička, legíny, punčošky...), což je funkční materiál, který udržuje optimální tělesnou teplotu. Skvělým materiálem je i merinovlna, která hřeje a nekouše. Nosící maminky určitě ocení kukly z merinovlny, které zahřejí nejen hlavičku, ale i krk miminka. Kukly využijí i větší děti - už nemusíte řešit stále rozvázanou šálu. Spodní prádlo z tenké merinovlny se dá nosit celoročně - v zimě jako první vrstva, která udržuje příjemné teplo, v létě lze nosit samostatně jako body či tričko. Pokud hledáte opravdu teplé body či tričko, pak vybírejte ze silnější merinovlny od firmy Crawler.

Pro nosící maminky nabízíme teplé nosící bundy, buď softshellové, které se dají nosit od podzimu do jara (v zimě spolu s teplou nosící mikinou), nebo i velmi teplé zimní bundy v různých barvách i velikostech. Pokud nechcete pořizovat bundu, určitě využijete alespoň zateplovací kapsu pro miminko.

V nabídce samozřejmě máme i doplňky, jako například teplé čepice, rukavice, pro kočárkové děti máme velmi teplé kvalitní fusaky a pro maminky rukavice na kočárek.