Aktuální provoz eshopu

Vážení zákazníci,

náš eshop je stále v provozu bez omezení a zboží odesíláme, v současnosti je pro běžné návštěvník uzavřena kamenná provozovna - lze si pouze vyzvednout předem objednané zboží přes internet v této otevírací době. Po domluvě můžeme zboží i dovézt osobně.

Akce na ergonomická nosítka - až do odvolání platí sleva 200 Kč při zadání kódu: JEDEMEDÁL. Lze uplatnit pouze 1 slevu na 1 nosítko, pokud máte ještě platný slevový kupon z jiné akce, nemůžete uplatnti obě slevy najednou (týká se i slevy za "půjčovné" ve výši 250 Kč)

Prozatím jsme zrušili dobírku, je možné platit pouze předem (převodem, kartou online).

Já i mé milé kolegyně budeme moc rády, pokud nám i v tomto náročném období zůstanete věrni. Pokud jste s námi spokojeni, podpořte nás prosím svojí recenzí na stránkch eshopu či facebooku.

Zároveň se přimlouvám i za další drobné podnikatele, obchůdky, výrobce, restaurace, živnostníky... - až toto období pomine, budeme Vás, naše milé zákazníky, potřebovat. 

Přeji pevné nervy, zdržujte se co nejvíce doma nebo v přírodě, při pobytu venku používejte roušky - sice nemají 100% účinnost, ale chráníte tak i ostatní, vir bohužel přenáší i ti, kteří zatím nemají žádné příznaky.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení