Aktuální provoz eshopu

Vážení zákazníci,

náš eshop je stále v provozu bez omezení a zboží odesíláme, v současnosti je pro běžné návštěvník uzavřena kamenná provozovna - lze si pouze vyzvednout předem objednané zboží přes internet v této otevírací době. Po domluvě můžeme zboží i dovézt osobně.

Akce na ergonomická nosítka - až do odvolání platí sleva 200 Kč při zadání kódu: JEDEMEDÁL. Lze uplatnit pouze 1 slevu na 1 nosítko, pokud máte ještě platný slevový kupon z jiné akce, nemůžete uplatnti obě slevy najednou (týká se i slevy za "půjčovné" ve výši 250 Kč)

Prozatím jsme zrušili dobírku, je možné platit pouze předem (převodem, kartou online).

Já i mé milé kolegyně budeme moc rády, pokud nám i v tomto náročném období zůstanete věrni. Pokud jste s námi spokojeni, podpořte nás prosím svojí recenzí na stránkch eshopu či facebooku.

Zároveň se přimlouvám i za další drobné podnikatele, obchůdky, výrobce, restaurace, živnostníky... - až toto období pomine, budeme Vás, naše milé zákazníky, potřebovat. 

Přeji pevné nervy, zdržujte se co nejvíce doma nebo v přírodě, při pobytu venku používejte roušky - sice nemají 100% účinnost, ale chráníte tak i ostatní, vir bohužel přenáší i ti, kteří zatím nemají žádné příznaky.