Loktu She

Webová stránka značky: Loktushe.cz

Česká firma (2016) vyrábějící šátky a oblečení na nošení dětí.

"Název firmy odkazuje na dlouhou tradici nošení v našich krajích. Ještě naše prababičky nosily svá miminka v loktuších nebo trávničkách, braly je všude s sebou a děti tak mohly být se svými maminkami a poznávat od malička svět kolem sebe. Na tuto tradici s pokorou navazujeme." 

Značka se zaměřuje na krásné a funkční výrobky z kvalitních materiálů za férovou cenu. Z dodavatelů volí přednostně české a evropské, výroba samotná probíhá v České Republice. Tým Loktu She podporuje rodiče při nošení dětí, každoročně pořádá v Liberci festival Radost z rodičovství, organizuje přednášky, píše články.

Šátky na nošení dětí můžete pořídit v různých materiálech, univerzální a na údržbu nenáročné jsou šátky bavlněné. V létě chladivým dojmem bude působit šátek s příměsí tencelu. Výhody tohoto vlákna však oceníte i v chladnějších měsících. Výborné termoregulační vlastnosti mají šátky s příměsí vlny merino. Jsou zároveň měkké a prodyšné. Tradičním luxusním materiálem s unikátními vlastnostmi je hedvábí - výborně nasákne vodu, má antibakteriální účinky, je vhodné pro lidi s citlivou pokožkou.    

Pro rychlé navázaní a nošení na kratší dobu se skvěle hodí ring sling, jehož další výhodou je i skladnost. Ring sling je vlastně cca dva metry dlouhý šátek, do kterého jsou na jednom konci zašité dva hliníkové kroužky. Oceníte ho, když je potřeba dítě někam rychle přenést - do a z auta, vlaku, autobusu, když dítě bolí nožičky, pro chvilkové potulení, pro diskrétní nakojení... Navíc skvěle vypadá.

 

1 položek celkem
7239 7 ring sling cran berry Kód: 166661/1

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem