Šátek na nošení dětí Moisha Venus Aster
Kód: MVEN10-47MDetailní popis produktu
Moisha Venus Aster - šátek na nošení dětí
Za svitu podzimního slunce vám přinášíme měňavý šátek ve vzrou Venus.
Venus Aster nikdy nebude vypadat stejně - na sluníčku zářivý a z různých úhlů pokaždé jinak barevný jednou růžový, jednou fialkový, jindy švěstkově modrý. Krasavec, který vám rozzáří úsměv na tváři.
Vzor Venus představuje naše logo Heart Affair – srdce, symbolizující mateřskou lásku, která objímá křídly, které chrání a poskytují bezpečí.
Vyvážená kombinace česané bavlny, lehkého a funkčního Repreve® a nosného konopí.
Repreve® je recyklovaný polyester, velmi jemný a příjemný materiál, díky kterému je šátek velmi nosný a vzdušný.
I přes nižší podíl konopí může být šátek zpočátku trošinku tužší, avšak po prvním vyprání a kratším zanošení šátek nádherně změkne. Při praní důsledně dodržujte naše pokyny k údržbě šátků.
Šátek Venus Aster jsme pro Vás nafotily s 5m chlapečkem.
Venus je krásný z obou stran, proto je šátek obšit oboustrannými lemy. Je tedy jen na Vás, která strana pro Vás bude lícem. Pro pohodlnější vázání a manipulaci, jsou šátky opatřeny středovými značkami a zešikmenými konci.
Všechny materiály, které pro naše šátky na nošení dětí používáme, jsou certifikované k použití pro děti do 3 let – OEKO-TEX tř.I.
Údržba: praní 40°C - nízké otáčky, šátek není třeba žehlit, v případě potřeby - žehlit na st. 2, nebělit, chemicky nečistit, nesušit v sušičce
Materiál: 62 % česaná bavlna, 31 % polyester - Repreve®, 7 % konopí
Gramáž: před vypráním 282 g/m2
Vyrobeno srdcem v České republice
Součástí balení je látkový baťůžek v aktuálně dostupné barvě.

foto baťůžku je pouze ilustrační
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moisha |
|---|---|
| EAN: | 8595693002636 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

(2).png?683988c2)