Kalisto - krém s karotenem, 30ml

Kód: 19071
269 Kč
1 týden

KRÉM S KAROTENEM. Krém je určený pro letní i zimní ochranu pleti

Detailní informace

Detailní popis produktu

KRÉM S KAROTENEM. Krém určený jak pro letní, tak pro zimní ochranu pleti. 

Podrobný popis
Je vhodný pro děti i dospělé. Obsažený mandlový olej lisovaný za studena, kakaové máslo a karoten mají přirozené ochranné a uklidňující účinky pro citlivou dětskou pleť. Kalisto je určeno jak pro letní, tak 
pro zimní ochranu pleti. Kalisto baby krém lze používat také jako jemnou přírodní ochranu před sluníčkem. Nelze jej však používat jako opalovací prostředek. Malé děti je vždy třeba chránit kloboučkem a lehkým oděvem, neponechávat je na slunku mezi 11 a 14 hodinou. Obecně pak je vhodné pravidlo - neopalujte se, je-li Váš stín kratší než výška Vaší postavy. 
Za prudkého sluníčka chraňte více zatížená místa (nosík, nárty, kolínka, případně ramena, záda a paže přípravkem s ochranným faktorem 12 - 20.
Děti raději zvykejte postupně na sluníčko, začněte například pětiminutovou sluneční lázní, ne déle a ne na prudkém sluníčku.

V zimě je vhodný zejména při teplotách pod -7°C, kdy již nepostačuje čistý jojobový olej. Při teplotách od -1°C do -7°C doporučujeme používat Jojobový olej lisovaný za studena (LZS).

Krém je zcela přírodní. Je mikrobiálně stabilizován vodnými výluhy bylin.


Složení výrobku

Silice levandule mailette BIO Rakytníkový olej Petitgrainová silice Olej z kukuřičných klíčků BIO LZS Mandlový olej LZS Karité Kakaové máslo Heřmánková silice Extrakt z grapefruitového jádra Energeticky upravená voda Emulgátor z olivového oleje  

Použití
Před pobytem venku za slunného počasí nebo v případě větších mrazů aplikujte na obličej tenkou vrstvičku krému. Lze jej použít i na ostatní odkryté části těla.
Poznámka: Přírodní krém Kalisto baby může měnit strukturu v závislosti na zrání krému a teplotách. Případné vyloučené kapičky oleje nejsou na závadu. 
Krém nabírejte vždy čistou suchou rukou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: