Upozornění pro nové zákazníky - po registraci u nás získáte automaticky slevu 2%.

Turbozvon na máchaní a praní

Kód: 19788
690 Kč
1-2 týdny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mechanická pomůcka pro zvýšení účinku namáčení a ruční praní, třeba na chalupě, studentských kolejích nebo někde jinde v divočině :-). Díky své konstrukci vytváří intenzivní mechanický pohyb vody a prádla a tím uvolňuje nečistoty.

Jak se používá

Prádlo k namáčení/praní dáme do kbelíku s teplou vodou, přidáme namáčecí přípravek (doporučujeme PUER) a do vody ponoříme prádlo. A nyní, místo abychom se pokoušeli prádlo do vody zanořit rukou, použijeme Turbozvon. Napřed opatrně, ať nám voda nevystříkne ven. Zatlačíme, pak nahoru a zase dolů, a můžeme sledovat, co se v kbelíku děje. Stačí dvakrát, třikrát. Pak necháme prádlo odpočnout, klidně i do druhého dne.

Před samotným praním v pračce postup zopakujeme. Nyní se již odmočená špína velmi intenzivním prouděním vody dostává z prádla ven, každým pohybem víc. Kdo pochybuje, pozná, když vodu vyleje. A ve vší této špíně by se prala celá prací dávka…!

Pokud chceme prádlo rovnou vyprat, stačí jen připravit novou lázeň s pracím prostředkem a prádlo stejným postupem vyprat (nyní už bez přestávky). Poté ještě jedna lázeň na máchání s máchadlem nebo octem a je hotovo.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: