Upozornění pro nové zákazníky - po registraci u nás získáte automaticky slevu 2%.

Květová voda růže light, 100 ml

Kód: 17266
246 Kč
1 týden

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vzácná květová voda, vyrobená tradiční francouzskou technologií. Má omlazující účinky, posiluje a osvěžuje. Ošetřuje všechny typy pleti, omlazuje, pomáhá při rozšířených a popraskaných cévkách, tonizuje. Je vhodná
i pro citlivou a vysušenou pleť. Pomáhá při citových zraněních, depresích. Aplikujeme přímo na pleť, pro odpočinek, spánek či meditaci několikrát rozprašte po místnosti. Používá se na posílení ženy při porodu – rozprašte do prostoru, osvěžte obličej nebo přiložte jako obklad na čelo, zátylek, bříško nebo záda. Je výborná pro relaxaci, navozuje pocit bezpečí, zklidňuje maminku i dítě. Vodu můžete použít i jako přípravek k ošetření dětské pokožky pod plenkami. Oproti Květové vodě růže má výraznější účinky na psychiku.

Složení výrobku
Silice z růže damašské  Energeticky upravená voda 

Použití
Přímo na pleť, pro odpočinek, spánek či meditaci několikrát rozprašte po místnosti. Používá se na posílení ženy při porodu – rozprašte do prostoru, osvěžte obličej nebo přiložte jako obklad na čelo, zátylek, bříško nebo záda. Vodu můžete použít i jako přípravek k ošetření dětské pokožky pod plenkami.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: