Upozornění pro nové zákazníky - po registraci u nás získáte automaticky slevu 2%.

MiniMimi AIO Testovací sada 2018

Kód: 23478_V36402
1 899 Kč
Na dotaz
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

PROČ TATO SADA?

Zvažujete používání látkových plen ihned po narození vašeho miminka? Chcete si látkování nejprve vyzkoušet, než nakoupíte více kusů? Nebo hledáte originální dárek pro nastávající maminku? Ve všech případech jste zde správně!

 

Bamboolikova MiniMimi plenková řada byla vyvinuta speciálně pro malá miminka, cca od 2 do 6 kg, tak, abychom i těm nejmenším z nejmenších mohli poskytnout plný komfort zdravého přebalování. Nehledě na to, že vám bude vděčné také životní prostředí a v neposlední řadě váš rodinný rozpočet.

 

Bamboolikova MiniMimi AIO testovací sada vám umožní vyzkoušet Bamboolikův nejkomfortnější systém přebalování - All In One (AIO) neboli vše v jednom. Přebalování do AIO plenek se nijak neliší od přebalování do jednorázové pleny, zvládne jej klidně i dědeček. Vlastně jeden rozdíl oproti jednorázovým plenám by tu byl - AIO plenky jsou mnohem hezčí a roztomilejší!

 

Batolecí vkládací pleny, dodávané ke každé MiniMimi AIO plence, výborně využijete i v navazujícím systému, poté, co Vaše maličké z MiniMimi velikosti vyroste. A to bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro AIO nebo AI2 systém nebo je budete kombinovat.

 

NÁŠ TIP

U malých miminek doporučujeme používat jednorázové separační pleny jako bariéru mezi zadečkem miminka a plenkou samotnou. Jednak si tím usnadníte přebalování (v případě velké strany obsah jednoduše vyklopíte do WC), jednak tím chráníte flísovou vrstvu pleny, která by se mohla ucpat krémem na zadeček. (Mimochodem s krémy na zadeček Bamboolik doporučuje šetřit, záhy zjistíte, že jejich spotřeba je oproti jednorázovým plenkám minimální, jelikož riziko opruzenin je u prodyšných látkových plen podstatně nižší.

 

CO SADA OBSAHUJE?

POLOŽKAKSVARIANTA UNICENA/KSCELKEM
AIO MiniMimi4

Bagry, Moře, Sovy, Hračky

469 Kč1876 Kč
Pytel na pleny S 1Žlutý175 Kč175 Kč
POČET PŘEBALENÍ4   
CENA JEDNOTLIVĚ2051 Kč
CENA SADY1899 Kč
SLEVA7%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: