NORA - těhotenská a nosící fleece mikina - fialová

Tento produkt je možné koupit v několika variantách. Vyberte, prosím, variantu kliknutím do výběrového prvku - vpravo od názvu varianty a následně stiskněte tlačítko Koupit.
Výrobce Jožánek
Kategorie Mikiny, Svetry, Těhotenské kabáty, bundy, mikiny
Kód joznofmfia
Doba dodání 7 dní
Vaše cena 1290 Kč

Vyberte prosím variantu produktu:
Velikost:

Popis produktu

NORA- fleecová mikina se vsadkou pro těhotné ženy i nosící maminky. Použitelná při nošení dítěte vpředu i vzadu na těle. Tato varianta je v barvě šedého melíru s černými doplňky.

 

Součástí mikiny jsou dvě vsadky- jedna těhotenská, kterou lze vepnout do předního zipu. Jako těhotná si její šířui stáhnete na minimum. Použít ji můžete i k nošení menšího dítěte, zde využijete její plnou šíři. Druhá vsadka je nosící ( kratší a širší ), ktreou můžete vepnout do předního i zadního zipu.

 

Mikina je z teploučkého fleece antipilling. Fleece je umělou napodobeninou ovčí vlny a jeho termoregulační vlastnosti jsou opravdu vynikající. Fleece je přiřozeně lehce elastický, proto se při pohybu budete cítit výborně. Můžete kombinovat s našimi softshellovými vestami a bundami.

 

Mikina neslouží k nošení dítěte! Dítě musí být nošeno v šátku nebo jiném nosítku, vesta se obléká na takto zajištěné dítě.

 

Na fotce je mikina vel. S/M na 178cm vysoké ženě, o váze 64kg.

 

Mikinu šijeme ve 3 velikostech:

 

S/M: pro velikosti 36-42, tedy pro obvod přes prsa cca 90-100cm ( bez vsadky- při vepnutí vsadky až o 30cm více ve střední části )

M/L: pro velikosti 40-44/46, tedy pro obvod přes prsa cca 100-110cm ( bez vsadky- při vepnutí vsadky až o 30cm více ve střední části )

L/XL: pro velikosti 44-50, tedy pro obvod přes prsa cca 110-120cm ( bez vsadky- při vepnutí vsadky až o 30cm více ve střední části )

  S/M M/L L/XL
       
šíře v průramcích 47 52 57
šíře dole 51 56 61
šíře vsadky v nejširší části 30 30 30


Další náhledy
NORA - těhotenská a nosící fleece mikina - fialová
NORA - těhotenská a nosící fleece mikina - fialová
NORA - těhotenská a nosící fleece mikina - fialová