NAĎA - těhotenská a nosící fleece mikina, přední nošení - fialová

Tento produkt je možné koupit v několika variantách. Vyberte, prosím, variantu kliknutím do výběrového prvku - vpravo od názvu varianty a následně stiskněte tlačítko Koupit.
Výrobce Jožánek
Kategorie Mikiny, Svetry, Těhotenské kabáty, bundy, mikiny
Kód joznafmpfi
Doba dodání 7 dní
Vaše cena 990 Kč

Vyberte prosím variantu produktu:
Velikost:

Popis produktu

NAĎA- fleecová mikina se vsadkou pro těhotné ženy i nosící maminky ( jedna univerzální vsadka ). Tato varianta je v barvě šedého melíru s černými doplňky ( zipy, gumičkami, brzdičkami ).

 

Mikina je z teploučkého fleece antipilling. Fleece je umělou napodobeninou ovčí vlny a jeho termoregulační vlastnosti jsou opravdu vynikající. Fleece je přiřozeně lehce elastický, proto se při pohybu budete cítit výborně. Můžete kombinovat s našimi softshellovými vestami a bundami.

 

Díky důmyslnému tvaru vepínací vsadky je tato vhodná pto těhotné ženy ( které si vsadku v horní a prostřední část stáhnou na minimum ) i nosící maminky které využijí její plnou šíři ). Nemusíte mít tedy vsadky dvě ani nic dalšího dokupovat.

 

Mikinu lze obléci pouze přes dítě nošené vpředu na těle. Není určena pro ženy nosící své děti na zádech ( to se týká hlavně větších dětí od 1-2 let, které většina žen nenosí, protože jsou na ně již příliš těžké ).

 

Po ukončení nosícího období ( nebo pokud někam vyrazíte bez děťátka :-) ), stačí vsadku nechat doma a mikinu zapnout jen jedním zipem. Díky tomu, že má zip jen vepředu, vůbec nepůsobí jako "nosící" svršek.

 

Mikina neslouží k nošení dítěte! Dítě musí být nošeno v šátku nebo jiném nosítku, vesta se obléká na takto zajištěné dítě.

 

Na fotce je mikina vel. S/M na 178cm vysoké ženě, o váze 63kg.

 

Mikinu šijeme ve 3 velikostech:

 

Vyrábíme ve 3 velikostech ( pro správný výběr velikosti doporučujeme změřit košile/trička, co běžně nosíte ):

 

S/M: pro velikosti 36-42, tedy pro obvod přes prsa cca 90-100cm ( bez vsadky- při vepnutí vsadky až o 30cm více ve střední části )

M/L: pro velikosti 40-44/46, tedy pro obvod přes prsa cca 100-110cm ( bez vsadky- při vepnutí vsadky až o 30cm více ve střední části )

L/XL: pro velikosti 44-50, tedy pro obvod přes prsa cca 110-120cm ( bez vsadky- při vepnutí vsadky až o 30cm více ve střední části )

  S/M M/L L/XL
       
šíře v průramcích 47 52 57
šíře dole 51 56 61
šíře vsadky v nejširší části 30 30 30


Další náhledy
NAĎA - těhotenská a nosící fleece mikina, přední nošení - fialová
NAĎA - těhotenská a nosící fleece mikina, přední nošení - fialová
NAĎA - těhotenská a nosící fleece mikina, přední nošení - fialová