Froté plena Haipa-daipa Čtvercovka 70x70 cm nebělená

Kód: 170
205 Kč
1 týden

Detailní informace

Detailní popis produktu

Český výrobce Haipa-daipa

 

 

Látková plena Čtvercovka je ušita z velmi kvalitního bavlněného froté vyrobeného v ČR. Její nasákavost se pohybuje okolo 350 ml. Používá se jako běžná čtvercovka, s tím, že nasákovastí vydá za 2-3 takové "české" pleny. Je vhodná nejen jako plenka, ale také ji lze použít jako velmi příjemný ručníček pro Vaše miminko.

 

 

Čtvercové pleny se dají skládat mnoha různými způsoby. K upevnění se používá sponka Snappi, která výborně drží a snadno se s ní manipuluje. Sponku je nutné objednat zvlášť.

Materiál:

Naše pleny jsou vyrobeny bavlny pěstované s malou příměsí polyesteru, který zajišťuje dlouhou životnost.

  • 90% bavlna, 10% polyester
  • Atestováno u SZÚ (Státní zdravotní ústav) pro děti od 0 let
  • Materiál vyroben v ČR
  • Gramáž 350g/m2 je optimální z hlediska nasákavosti i rychlého usychání plen
  • Je velmi jemný a měkký na dotek

Absorpční schopnosti:

Nasákavost pleny Haipa-daipa Čtvercovka 70x70 cm je až 350ml a můžete ji ještě zvýšit vložením plenkové vložky Haipa-daipa, nebo složenou plenou Haipa-daipa Čtvercovka 45 x 45 cm.

Potřebné množství:

Čtvercové pleny Haipa-daipa absorbují přibližně tolik jako 2,5 klasických českých čtvercovek, takže pokud jste se rozhodli používat pouze čtvercovky, pak pro vytvoření plné sady doporučuji 20 – 25 kusů.

Praní:

Pleny je třeba před prvním použitím vyprat. Vlákno je z továrny navoskováno, a proto svou maximální nasákavost získá až po několikerém vyprání. Výrobce froté uvádí až 5 vyprání. Pleny se perou na 60°C a nežehlí se. Doporučuji ovšem, abyste je vždy 2x máchali kvůli dokonalému odstranění pracího prostředku. Je dobré přidat do druhého máchání 1-2 lžíce octa kvůli neutralizaci; zásadité prostředí může napomáhat vzniku opruzenin. Nepoužívejte aviváž, snižuje nasákavost materiálu a miminko by na ni mohlo být alergické.

Upozornění:

Plena má srážlivost cca 5%.

Je nutné z nové pleny důkladně vyprat veškerý vosk (viz. Praní a sušení), jinak se může stát, že moč nebude absorbována, ale pouze po pleně steče do svrchních kalhotek, které pak mohou provlhnout.

Výroba:

  • Navrženo a vyrobeno v České republice firmou Haipa-daipa.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: